SMX Banyo Temizleyici / Fayans Temizleyici / Derz Temizleyici (20 LT)

Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)

SMX BANYO FAYANS DERZ TEMİZLEYİCİ (20 LT)

:

(20 KG) SMX BANYO FAYANS DERZ TEMİZLEYİCİ

 

Evlerimizde birçoğumuzun korkulu rüyası banyolarda ya da mutfaklarda fayans ya da derz aralarında birikmiş olan kirleri temizlemektir. Sıradan temizleyici ürünleri bu işlemi gerçekleştirmek konusunda genelde yardımcı olmaz. Böyle işlemler için daha güçlü ve daha kaliteli bir temizlik ürününe ihtiyaç duyulur. İşte bu ürün de SMX banyo fayans derz temizleyici olarak karşımıza çıkıyor.

 

SMX Banyo Fayans Derz Temizleyici Ne İşe Yarar?

 

Bu ürün banyolarında fayansların ve derzlerin arasında, duşakabinin, muslukların, bataryaların ya da armatürlerin üzerinde birikmiş olan kirleri temizlemek konusunda oldukça etkili bir üründür. Yani yalnızca SMX banyo fayans derz temizleyici kullanarak bile normalde temizlemenin mümkün olmadığı kirleri rahatça temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün temizlik sırasında fayansların üzerindeki sır tabakasına ya da derzlere zarar vermez. Böylelikle hem temiz bir ortama sahip olmuş olur, hem de süreci sorunsuz bir şekilde atlatmış olursunuz. Eğer banyonuzda ya da mutfaklarınızda sabun artığı, deterjan artığı, vücut yağı kalıntıları ve pas oluşuyorsa, SMX banyo fayans derz temizleyici sayesinde tüm bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

 

SMX Banyo Fayans Derz Temizleyici Nasıl Kullanılır?

 

Bu ürünü uygulamadan önce tek dikkat etmeniz gereken tek şey, ürünün uygulanacağı alanın kuru olmasıdır. Ürünü önce temizleyeceğiniz alana püskürtmeli ve iyice fırçaladıktan sonra yaklaşık olarak 5 dakika beklemelisiniz. Bekleme işlemi de tamamlandıktan sonra yüzeyi durulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün içerisinde kimyasal barındırdığı için, ürünü kullanırken eldiven kullanmanız önerilmektedir. Ürünü uygulayabileceğiniz diğer alanlar ise şunlardır: Kalebodur, küvet, klozet, duşakabin, pvc ve cam.

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, işinizi kolaylaştıracak ve tüm pisliklerden kolayca kurtulmanızı sağlayacak olan bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Çünkü SMX fayans ve derz temizleyici, istediğiniz adrese, istediğiniz miktarda kargolanabilmektedir. Bu sayede herhangi bir fiziki mağazaya gitmeden de bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kullanacağınız bu ürün tamamen Bulut Kimya güvencesi altındadır ve bir Bulut Kimya markasıdır. Bu yüzden ürünü söz konusu alanların tamamında, gönül rahatlığı ile ve istediğiniz şekilde kullanabilir, sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Kategoriler