SMX Kılcal Çizik Giderici (3000 KUM) 1 LT

Fiyat : ₺205,00(KDV Dahil)
:

SMX KILCAL ÇİZİK GİDERİCİ (3000 KUM)

 

Aracınız için ağır çizikler ve orta dereceli çizikler için çizik giderici ürünler olduğu gibi, kılcal çizikler için de kullanabileceğiniz ürünler bulunur. İşte SMX kılcal çizik giderici de bu ürünlerden biridir. Bu ürün sayesinde aracınızda meydana gelen herhangi bir çiziği, profesyonel yardıma gerek kalmadan da halledebilirsiniz.

 

SMX Kılcal Çizik Giderici

 

Bu ürün sayesinde aracınızın herhangi bir bölgesindeki çok ince çizikleri ve ince fırça izlerini kolaylıkla giderebilirsiniz. Bu ürünün içeriğinde silikon bulunmaz, zaten bu işlemler için silikon içeren ürünler kullanılmamalıdır. Ayrıca SMX kılcal çizik giderici 3000 kum zımpara izine kadar etkili olmaktadır. Ayın zamanda bu ürünün orta dereceli çizikler için 2000 kum, ağır çizikler için 1000 kum olmak üzere iki farklı versiyonu daha bulunur.

 

SMX Kılcal Çizik Giderici Kullanımı

 

Ürün hem elle hem de polisaj makinesi ile uygulanabilir fakat üründen etkili bir performans bekliyorsanız bu durumda polisaj makinesi ile kullanmanız yararınıza olacaktır. Her iki uygulamadan önce de uygulama alanının temizlenmiş ve kurulanmış olması gerekir. Ürünün makine ile kullanımında polisaj makinesi maksimum 1500 devirde çalışmalı ve ürün yüzeye yavaş yavaş yedirilmelidir. Eğer çizikler bu devir hızında giderilemiyorsa, bu durumda makinenin devir hızını bir miktar daha artırabilirsiniz. Uygulama sırasında su kullanmanız gerekmez çünkü SMX kılcal çizik giderici herhangi bir dolgu maddesi içermez. Aynı zamanda makine ile uygulamada yumuşak sünger kullanılmalıdır. Ürünün el ile uygulamasında pamuk kullanılır ve pamuğa dökülen ürün dairesel hareketlerle uygulama alanına uygulanır.

 

SMX Kılcal Çizik Giderici Bulut Kimya’da

 

Bulut Kimya olarak biz, SMX kılcal çizik giderici ürününün satış hizmetini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda piyasada bulunan tüm SMX ürünleri de firmamız üzerinden temin edilebilir. Firmamızın internet mağazası üzerinden verdiğiniz siparişler çok kısa süre içerisinde sizlere ulaşacaktır. Aynı zamanda ürünler son derece kaliteli ve fiyatlar da bir o kadar uygundur. Bu sebeple Bulut Kimya’dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, aracınızın ve evinizin ihtiyaç duyduğu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kategoriler