SMX Lastik Parlatıcı (1 LT)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

SMX LASTİK PARLATICI (1 LT)

:

SMX LASTİK PARLATICI

 

Lastikler, araçların en çok kirlenen parçalarının başında geliyor. Çünkü sürekli olarak zeminle temas ediyorlar. Benzer bir durum tamponlar için de geçerli. Fakat hem lastikleri hem de tamponu ilk günkü gibi siyah ve parlak gösterebilmenin yolları bulunuyor. Bu yollardan biri de SMX lastik tampon parlatıcı kullanmak.

 

SMX Lastik Parlatıcı Özellikleri

 

Özel olarak tasarlanan SMX lastik parlatıcı, araç lastiklerinin siyahlığının ortaya çıkarılması ve korunması amacıyla üretilmiştir. Hem lastik, hem tampon, hem de çamurluklar için kullanılabilecek olan bir üründür. Bu ürün bir yandan lastik, tampon ve çamurlukların siyah ve parlak görünmesini sağlayacak, bir yandan da söz konusu parçalarda kir oluşumunu geciktirecektir. Bu sayede siz de ürünü sürekli olarak kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu da hem ekonomiden, hem de emekten tasarruf etmeniz anlamına gelir.

 

Aynı zamanda bu ürün sudan etkilenmez. Yani suyla temas ettiğinde ya da yağmurlu havalarda etkisini kaybetmez. Kuru havalarda etkisini nasıl gösteriyorsa, yağmurlu havalarda da etkisini benzer şekilde gösterecektir. Aynı zaman lastik yüzeyinde oluşabilecek olan çatlamaların önüne geçen lastik tampon parlatıcı, tozu kirlenmeyi maksimum seviyede önler.

 

SMX Lastik Tampon Parlatıcı Kullanımı

 

Eğer lastik, tampon ya da çamurluklarda oluşan yıpranma ve beyazlama yüksek miktarlarda ise, bu durumda SMX lastik parlatıcı ürünü 1’e 1 oranında su ile karıştırarak kullanmanız gereklidir. Fakat eğer söz konusu parçalarda oluşan kir çok üst seviyelerde değilse, su miktarını biraz daha arttırarak ürünü daha uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de lastikleriniz ürünü uygulamadan önceki halinden daha yeni görünecektir.

 

SMX, bir Bulut Kimya markasıdır. Şu an Türkiye’de oto bakım ürünleri sektöründe en çok tercih edilen markaların başında gelir. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi hem kaliteli olması, hem de uzun süre kullanım imkanı sunmasıdır. Aynı zamanda piyasadaki benzer ürünler ile karşılaştırıldığında fiyatları çok daha uygundur. Eğer siz de uygun fiyatlı ama kaliteli ürünler satın almak isterseniz, bunun için Bulut Kimya’yı tercih edebilirsiniz.

Kategoriler