SMX Torpido Parlatıcı / Plastik Aksam Parlatıcı (1 LT)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

SMX TORPİDO PLASTİK AKSAM PARLATICI (1 LT)

:

SMX TORPİDO PLASTİK AKSAM PARLATICI

 

Aracınız iç kısmında yer alan torpido ya da diğer plastik aksamların zarar gördüğü ya da aşındığı durumlarda, SMX torpido plastik aksam parlatıcı kullanılabilir. Bu ürün sayesinde aracınızın söz konusu parçaları hem eski görüntülerine kavuşur, hem de uygulamadan sonraki süreçte koruma altında olurlar.

 

SMX Torpido Plastik Aksam Parlatıcı

 

Bu ürün hem torpido, hem de aracınızda yer alan diğer plastik parçalarda kullanabileceğiniz bir koruyucu süttür. Aracınızın içerisinde yer alan tüm deri ve plastik aksesuarda ve donanımda kullanılabilir. Bu ürün sayesinde söz konusu donanımların hem parlatmasını, hem bakımını hem de korumasını sağlayabilirsiniz. Ürünü kullandıktan kısa süre sonra, aracınızın ilk günkü görüntüsüne geri döndüğünü görürsünüz.

 

Ürün tamamen antistatik bir yapıdadır. Yani ürün kullanıldıktan sonra uzun bir süre boyunca toza ve kire karşı üstün koruma sağlar. Ürünü kullanmanızla birlikte, uzun süre boyunca tozdan ve kirden de kurtulmuş olursunuz. Aracınız koltuk gibi deri donanımları bu ürün sonrasında sertleşmez, aksine SMX torpido plastik aksam parlatıcı ürünün deriyi yumuşatma özelliği bulunur. Aynı zamanda hem deri aksesuarların hem de plastik aksamların kuruyarak çatlamasını önler. Söz konusu parçaların hafif darbelerle yıpranmasına engel olur. Ürün içerisinde gliserin bulunmaz.

 

SMX Torpido Plastik Aksam Parlatıcı

 

Ürünü iki farklı yöntemle uygulayabilirsiniz. İlk yöntemde belirli bir mesafeden temizlemek istediğiniz alana ürünü püskürtebilir ve bir mikrofiber bez yardımıyla püskürttüğünüz alanı silebilirsiniz. Ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Fakat ikinci bir yöntem olarak ürünü beze sıkabilir ve isterseniz bu şekilde de aracınızın tüm deri ve plastik aksamını temizleyebilirsiniz. İki yöntem de kesin olarak sonuç verecek ve aracınızın çok daha iyi bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca SMX torpido plastik aksam parlatıcı tüm marka ve model araçlarda kullanılabilecek olan bir üründür.

 

Türkiye’de SMX torpido aksam parlatıcı ve diğer tüm SMX ürünlerine Bulut Kimya aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Bulut Kimya olarak biz, aynı zamanda oto bakım ürünleri dışında ev temizliği halı temizliği ve el temizliği için de kullanabileceğiniz ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Kategoriler