SMX Yüzey Temizleyici (5 LT)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
:

SMX YÜZEY TEMİZLEYİCİ

 

Evinizde ya da ofisinizde, gerek kapalı alanlarda ve gerekse de açık alanlarda yüzey temizliği büyük önem taşır. Çünkü yüzeylerin temiz olması, aynı zamanda o ortamda bulunan kişilerin kendilerini iyi hissetmesi anlamına gelir. Bu yüzden de ortamın niteliğine bakılmaksızın, kullanılacak olan yüzey temizleyici ürünün kaliteli olması gerekir. Her türlü alanda kullanılabilecek olan SMX yüzey temizleyici, yüzeylerin kaliteli bir şekilde temizlenmesi açısından tercih edilebilir.

 

SMX Yüzey Temizleyicinin Özellikleri

 

Bir yüzey temizleyicinin yüzeyleri iyi temizlemesi kadar, temizlediği yüzeylere zarar vermemesi de bir o kadar önemlidir. İşte SMX yüzey temizleyici, bir yandan yüzeylerinizi temizlerken, bir yandan da yüzeydeki malzemenin korunmasına yardımcı olur. Bu ürün yüzeyde ince bir film tabakası oluşturur ve yüzeyin kirlenmesini geciktirir. Aynı zamanda yüzeyi temizlemesinin ve korumasının yanı sıra, parlak bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. İster mermer, ister fayans, ister ahşap olsun, tüm zeminlerde kullanıma uygundur. İçinde bulunan mineraller sayesinde ortamın daha hijyenik ve daha steril bir hale gelmesini sağlar.

 

SMX Yüzey Temizleyicinin Kullanımı

 

Bu ürünü 5 litreye suya 1 çay bardağı olarak şekilde kullanırsanız, istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Fakat zeminin çok kirli olduğu ve daha zorlu kirlerin bulunduğu bir ortamda, 5 litre suya ekleyeceğiniz SMX yüzey temizleyici miktarını artırabilirsiniz. Eğer belirli bir bölgede bulunan belirli bir lekeyi temizlemek istiyorsanız, ürünü suyla karıştırmadan, doğrudan dökerek de kullanabilirsiniz. Zorlu lekelerin bulunduğu bölgelerde aynı işlemi birkaç kez tekrarlamak zemine zarar vermez. Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

SMX Yüzey Temizleyici Bulut Kimya’da!

 

SMX marka ürünler oto bakım, halı temizliği ve el temizliğinde olduğu kadar, ev temizliğinde de oldukça etkili ürünlerdir. Evinizin herhangi bir alanında, herhangi bir zemin için bu ürünü kullanabilirsiniz. SMX, bir Bulut Kimya markasıdır. Bu yüzden bu ürünleri doğrudan marka sahibinden almış olursunuz. Tüm ürünler son derece kaliteli olarak üretilmiş olup, tüm müşteriler için uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda Bulut Kimya’nın tüm ürünleri, her bölgeye kargolama imkanı bulunur.

Kategoriler